Salmo Thrill i boleń jest Twój!


Jesteś nad rzeką, jeziorem bądź zbiornikiem zaporowym, w którym występuje boleń albo troć morska i marzysz o złapaniu właśnie którejś z nich? Nic prostszego! Thrill jest odpowiedzią SALMO na wasz odwieczny problem rzecznych spinningistów!

Pojawia się jak duch, który rozbryzguje wodę przyprawiający o atak serca wędkarzy – o kim mowa? O Boleniu – łososiu wód śródlądowych, który urzeka swoim pięknem oraz szybkością.

Wielu wędkarzy niechętnie przyznaje „one są nie do złowienia” – od teraz to już mit. Dlaczego? Thrill ten problem rozwiązał, dzięki swojej drobnej pracy, które imituje kilkucentymetrową uklejkę. Smukły i ciężki, długim wędziskiem można go posłać do 70 metrów – dzięki tej przynęcie boleń się nie potrafi oprzeć.

SALMO daje, kilka rad JAK ŁOWIĆ NA THRILLA: „Pomimo tego, że jest to przynęta tonąca, powinna być prowadzona tuż pod powierzchnią wody, i to w bardzo szybkim tempie. Natychmiast po rzucie, kiedy wobler dotknie powierzchni wody, należy rozpocząć szybkie zwijanie linki, trzymając szczytówkę wędziska wysoko w górze. Zaleca się stosowanie kołowrotków o dużym przełożeniu (6:1 lub wyższym)”.

W czym tkwi sukces? Odpowiedź jest prosta – w unikalności. Dzięki zestawieniu wiedzy o biologii ryb, dużego wkładu pracy ręcznej i praktyki wędkarskiej, które firma otrzymuje z wielu krajów na świecie.