Shimano Catana 2500 RB


Nowoczesny kołowrotek wędkarski Shimano Catana 2500 RB to optymalne rozwiązanie dla miłośników łowienia ryb, którzy cenią sobie wysoką jakość i przystępne ceny. Shimano Catana 2500 RB to także wspaniałe rozwiązanie dla osób, które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w wędkarstwie.

Trwałość, lekkość, niezawodność – to cechy tego kołowrotka

Korpus wykonany został z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekki i jednocześnie wytrzymały. Znajdująca się w zestawie szpula również wykonana została ze stopu tego metalu. Razem z kołowrotkiem przy zakupie otrzymujemy również zapasową szpulę, wykonaną z grafitu XT-7.

Systemy zastosowane w kołowrotku, które ułatwiają jego eksploatację

W kołowrotku Shimano Catana 2500 RB zastosowano szereg systemów, które ułatwiają jego eksploatację:

– Dyna Balance – znacząco ogranicza kołysanie się kołowrotka podczas rozwijania i nawijania żyłki, dzięki czemu rzuty są precyzyjniejsze

– Power Roller – to udogodnienie ograniczające w znacznym stopniu splątywanie się żyłki podczas wędkowania. Dzięki niemu wygodniej korzysta się z cienkich żyłek i plecionek, które zaplątują się dość często

– Super Stopper II – po ustawieniu kołowrotka w tryb anti-reverse, nie cofnie się nam nawet o milimetr

– ARC- Spool – system gwarantujący bezpieczne schodzenie żyłki z kołowrotka. Dzięki temu, że lina schodzi z niego w mniejszych pętlach, ryzyko zaplątania się żyłki ograniczone jest do minimum.

– Varispeed – to system nawijania umożliwiający dokładne i odległe rzuty.

Najważniejsze cechy kołowrotka:

Przełożenie: 5,2:1
Łożyska: kulkowe 2szt, wałeczkowe 1szt
hamulec: tylny
waga: 270g

Kołowrotek Shimano Catana 2500 RB to rozwiązanie przeznaczone dla wędkarzy, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu w przystępnej cenie. Producent – firma Shimano to znany na całym świecie wytwórca kołowrotków wędkarskich i przerzutek rowerowych. Jego produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami w każdym środowisku. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów. wybierz kołowrotek Shimano Catana 2500 RB.

catana-rb-2