Wobler Instinct 4


Przynęta na każdą rybę

Wobler Instinct 4 charakteryzuje się wieloma możliwościami zastosowania. Wielu polskich wędkarzy potwierdza, że nadaje się on do poławiania wszystkich gatunków ryb. Woblery z tej serii występują w wielkościach: 4 cm oraz 5 cm, które należą do najczęściej wybieranych przez miłośników wędkarstwa.

Wobler_Soul_Hunter_Polska_kolory_info

Intrygująca praca

Wobler Instinct 4 jest doskonale wyczuwalny z dużej odległości ze względu na swoją pracę, która bardzo intryguje i niesamowicie pobudza ryby do ataku. Przynęcie nie straszny jest mocny nurt, ponieważ została zaprojektowana tak, aby równo się go trzymać. W przypadku spokojnych miejsc, gdzie wędkarz może pozwolić sobie na delikatne prowadzenie, wobler subtelnie lusterkuje, wywabiając ciekawskie ryby.

Jak w pełni wykorzystać możliwości tego woblera?

Przynętę najlepiej prowadzić średnim i wolnym tempem ze zmienną prędkością zwijania linki. Wobler Instinct 4najlepiej współpracuje z żyłką o średnicy pomiędzy 0,16 a 0,18 mm. Przynętę z linką należy połączyć przy użyciu agrafki. Należy pamiętać, że przypon można stosować tylko w miejscach obfitujących w populację szczupaka.