Salmo Hornet 9


Szukasz sztucznej przynęty, dzięki której złowisz rekordowy okaz w swojej wędkarskiej karierze? Zaufaj najmocniej pracującej Salmo Hornet 9.

Najlepszy sposób na drapieżniki

Salmo Hornet 9 nie bez powodu uważa się za wyjątkową przynętę. Wśród wędkarzy określa się ją mianem tytana pracy. Dzięki specyficznej konstrukcji bez problemu wywabi nawet najbardziej ostrożnego drapieżnika z odległości kilometra. Nie oprze się jej żaden sum, czy szczupak. Salmo Hornet 9 nie ma sobie równych zarówno na rzece nizinnej, jak i na głębokich jeziorach. To przynęta niezbędna miłośnikom spinningu, castingu i trollingu.

Połów zakończony sukcesem

Aby wyprawa na ryby zakończyła się sukcesem, warto w pełni wykorzystać możliwości Salmo Hornet 9. Podczas połowu w rzekach rekomendowane są rzuty nieco w górę, pod prąd i po szybkim zatopieniu na głębokości 1.5-2 m, które połączone są z dość wolnym prowadzeniem o stałej prędkości. W przypadku akcji na wodach stojących można zastosować trik, jakim jest przerywanie zwijania od czasu do czasu. Kiedy przynęta wypłynie na powierzchnię, można chwilę ją tam przetrzymać.

Przynęta dla każdego

Salmo Hornet 9 występuje w następujących kolorach: Dace (D), Green Tiger (GT), Hot Perch (HP), Real Roach (RR), Yellow Luminescent Grey (YLG).