FORUM WĘDKARSKIE fanatycy wędkarstwa


Forum Wędkarskie to prawdziwa skarbnica wiedzy. Chcąc poszerzać swoje doświadczenie można skorzystać z pomocy zaprawionych w boju wędkarzy, którzy z chęcią służą pomocą.

Forum Wędkarskie Fanatycy Wędkarstwa to nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich wędkarzy. Strona oferuje działy tematyczne związane z szeroko pojętym wędkarstwem. Nie tylko dowiesz się jak łowić dane gatunki ryb, ale również tego jak dostosować sprzęt do łowiska oraz jak poprawnie robić zdjęcia złowionym rybom.

… to jednak nie wszystko.

Prawdziwym rarytasem i sekretem dla każdego wędkarza są tajne miejsca wędkarskie

Miejsca do łowienia z mapami na forum wędkarskim

Na Forum Fanatyków Wędkarstwa można dowiedzieć się gdzie aktualnie biorą ryby. Użytkownicy umieszczają mapy z zaznaczonymi punktami i trasami, które informują o tym jak dojechać / dojść do upragnionej miejscówki. 

Forum wędkarskie Fanatyków skupia wokół siebie wędkarzy, którzy kochają przyrodę, wędkarstwo i wykazują się kreatywnością, zarówno pod względem dodawanej treści jak i fotografii. Motto forum to „Fotografia, Wędkarstwo, Przyroda”

Forum wędkarskie z konkursami i nagrodami

Jedną z największych zalet forum Fanatycy Wędkarstwa są konkursy fotograficzne, które odbywają się praktycznie non stop. Nagrodami są oczywiście sprzęt, przynęty i akcesoria wędkarskie. Najlepsi użytkownicy zostają tez wyróżnieni specjalnymi odznaczeniami.


Wirtualne punkty

W zamian za uczestnictwo na forum wędkarskim Fanatycy Wędkarstwa, użytkownicy otrzymują punkty, które następnie mogą wymieniać na nagrody, zarówno wirtualne jak i prawdziwe np. przynęty.

Liczbę kolumn w galeriach można zmieniać przeciągając suwak znajdujący się w panelu bocznym w ustawieniach bloku.

Wędkarska społeczność dla każdego

Każdy może zarejestrować się na forum Fanatycy Wedkarstwa, niezależnie od poziomu doświadczenia. Informacje, które można tam uzyskać są unikalne. Poza pomocnymi artykułami użytkowników, znajdują się tam też specjalne tutoriale typu „zrób to sam”, np. jak zrobić samemu stojak na wędki lub piórnik na przypony. 

W innych działach tematycznych tj. Technika łowienia można znaleźć sposoby na odpowiednie prowadzenie przynęty, a jeszcze w innych np. Wyprawy i zasiadki – dowiedzieć się jak przebiegały wyprawy wędkarskie użytkowników forum.

forum fanatycy wedkarstwa

Jeśli chcesz dołączyć do społeczności forum to wystarczy się za darmo zarejestrować:


👋